WOMENs

Piękno, które jest gładkie i gorące, nazywa się kobietą. - WOMENs

Ogłoszenie

Zapraszam wszystkich do rejestracji. Wkrotce forum dla niezalogowanych uzytkownikow zostanie zamkniete!!!

#1 2009-08-28 17:29:43

magda

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 2
Punktów :   

Tak, jestem singlem :(

Jestem singielka. Jak wiecie ma to dwie strony. Dobra i zla.
Dobra jest taka, ze nie musze sie troszczyc o druga osobe, robie wszystko z mysla o sobie, nie musze sie pytac czy moge wyjsc z przyjaciolmi czy z przyjacielem. Robie poprostu co chce i kiedy chce.
Zla strona jest taka, ze brakuje mi tej milosci i czulosci. Kiedy widze na ulicy obsciskujaca sie pare, to az mi w serduszku sie kraja, ze ja nie mam kogos takiego Nie mam swojego towarzysza zycia, z ktorym przejde przez nie szczesliwa. Jestem poprostu sama... ;(

Offline

 

#2 2009-08-28 17:37:49

niesmiala25634D

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Tak, jestem singlem :(

Witam. Ja tez jestem samotna, ale nie smuce sie z tego powodu. Poprostu nie trafilam jeszcze na odpowiedniego mezczyzne. Nie bede szukac milosci na juz, bo ona sama mnie znajdzie Moze gdzies na spacerze jakis Pan na mnie wpadnie, spojrzy mi w oczy i odrazu bedziemy wiedziec, ze jestesmy sobie przeznaczeni hihihi Dobrze, ze za marzenia nie karaja

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elektrotechnikaniestac.pun.pl www.nexusdbclan.pun.pl www.zetall.pun.pl www.prewencja.pun.pl www.vwteamkutno.pun.pl